سوال خود را بپرسید

میزان بهبود از هر بیمار تا بیمار دیگر متفاوت است ولی قطعا همه بیماران عزیز در جلسه اول بهبود زیادی را خواهند داشت.

در درمان اسکار آکنه بسته به درمان هایی که در ترکیب درمانی ما وجود دارد دوره نقاهت متفاوت هست ولی به طور کل۱۰ روز بیمار در ناحیه صورت زخم و تورم دارد بعد از ۱۰ روز زخم ها به شکل پوسته از صورت بیمار میریزد و پوست بیمار قرمز است و این قرمزی طی ۱ الی ۲ ماه برطرف میشود.

جلسه در مان اسکار آکنه ۳ تا ۴ ساعت طول می کشد.

سابسیژن یک روش درمان تهاجمی هست و میتواند دردناک باشد و این درد کاملا با بی حسی موضعی برطرف می شود و ما قول یک درمان کاملا بی درد را به بیماران عزیز می دهیم.

در روش درمانی انحصاری ما هر بیمار معمولا یک جلسه درمان اصلی نیاز دارد که شامل (سابسیژن+تزریق بایوژل+یک روش درمان تکمیلی بسته به نیاز بیمار)هست. بعد از ۳ ماه بیمار ویزیت خواهد شد و بر اساس میزان پاسخ دهی پوست بیمار و میزان نتیجه جلسه اول ممکن است بیمار به یک جلسه دوم درمان تکمیلی نیاز داشته باشد که برای بیمار انجام میشود.

ما برای درمان اسکار های آکنه از روش های ترکیبی بر پایه سابسیژن استفاده میکنیم و همزمان با سابسیژن برای بیمار بایوژل (ژلی که از پلاسمای خون بیمار تهیه میکنیم) تزریق میشود. همچنین بر اساس نیاز بیمار ( برای هر بیمار منحصر به خودش) یک روش درمان تکمیلی هم در همان جلسه سابسیژن انجام میشود.

. طراحی و توسعه توسط TebPort